-

-


CENY USŁUG

Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące cen oferowanych przez nas usług. Każdorazowo ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości prac do wykonania. Mimo to prezentujemy przykładowe ceny dotychczasowo zrealizowanych przez nas projektów oraz udostępniamy kalkulator cen, by mieli Państwo możliwość poznania orientacyjnych cen danej usługi. W przypadku wyceny usług niezwykle przydatne okazują się projekty lub rzuty obiektów, które umożliwiają oszacowanie zapotrzebowania na materiały oraz ceny robocizny. Ponadto niezwykle ważne jest poznanie oczekiwań Inwestora. Zalecamy przesłanie projektu wraz z Państwa wytycznymi na maila. Pozwoli nam to wstępnie wycenić prace. Pomimo to dążymy do wizyty w obiekcie Inwestora, aby przeprowadzić rozmowę na temat rzeczywistych Państwa potrzeb. Podczas całego procesu służymy radą i doświadczeniem.
Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt


CENY: Alarmy, Monitoring

Aby ułatwić Państwu poznanie cen instalacji alarmowej lub monitoringu w Państwa obiekcie przygotowalismy kalkulator w formie pliku programu Excel. Wpisując liczbę czujek, kamer oraz innych parametrów możecie poznać Państwo zbliżoną cenę instalacji danego systemu. Kalkulator na podstawie podanych przez Państwa danych wylicza jakiego rodzaju urządzenia należy zastosować i podaje cenę będącą sumą urządzeń, materiałów montażowych oraz robocizny, dzięki czemu uzyskują Państwo wynik będący całkowitym kosztem montażu. W przypadku każdego systemu ostateczna cena jest ustalana indywidualnie w rozmowach z klientem, jednak wyliczenia kalkulatora dają miarodajne wyniki.

KALKULATOR CEN SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA


Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt


CENY: Inteligentny dom (SmartHome)

Ceny instalacji są ustalane na podstawie kosztów modułu systemu, oprzewodowania oraz wynagrodzenia instalatorów. Każdy projekt wymaga ściśle indywidualnego podejścia, aby dostosować system do potrzeb jego użytkownika. Dopiero wówczas możliwe jest stwierdzenie jakie moduły będą potrzebne do zainstalowania i uruchomienia systemu. Pomimo tego, że proces ten jest dość skomplikowany, możliwe jest oszacowanie ceny systemu przy wykorzystaniu kalkulatora udostępnianego przez producenta systemu Grenton. Aby tego dokonać proszę skorzystać z poniższego linku.

KALKULATOR CEN INTELIGENTNEGO DOMU


Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt


CENY: Inteligentna firma (SmartOffice)

Wycena systemu inteligentnej firmy, podobnie jak inteligentnego domu wymaga dokładnego poznania potrzeb przyszłych użytkowników systemu. Koniecznością jest zatem przeprowadzenie rozmów, poznanie rozkładu przestrzennego obiektu oraz ustalenie ile i jakiego rodzaju modułów należy użyć do stworzenia systemu. Sam system różni się tylko nieznacznie od systemu SmartHome przeznaczonego dla budownictwa mieszkalnego, toteż aby poznać orientacyjną jego cenę możliwe jest skorzystanie z linku poniżej, dotyczącego systemów SmartHome.

KALKULATOR CEN INTELIGENTNEGO DOMU


Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt


CENY: Instalacje elektryczne

W celu umożliwienia wyceny instalacji elektrycznej w Państwa obiekcie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz w miarę możliwości przesłanie projektu lub rzutu obiektu na adres e-mail: biuro.elec@gmail.com
Umożliwi to przyspieszenie procesu wyceny. Mimo wszystko zalecana jest wizja lokalna naszego przedstawiciela w celu poznania rzeczywistego zakresu prac, Państwa oczekiwań oraz w razie potrzeby pomoc w podjęciu istotnych decyzji, rozmieszczenia punktów elektrycznych itp.
Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt


CENY: Oświetlenie

Aby wycenić usługę montażu lub wymiany oświetlenia w Państwa obiekcie zalecana jest wizja lokalna naszego przedstawiciela. Będziemy wówczas w stanie poznać Państwa potrzeby oraz doradzić rodzaj oświetlenia, jego umiejscowienie bazując na doświadczeniu. Nasza wizyta jest szczególnie istotna w przypadku wyceny oświetlenia awaryjnego lub ewakuacyjnego. W związku z tym prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty.
Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt


CENY: Pozostałe usługi

W przypadku wycen innych usług, takich jak pomiary elektryczne, wymiany skrzynek bezpiecznikowych i inne, prosimy o kontakt, abyśmy mogli poznać Państwa potrzeby oraz oczekiwania oraz doradzić bazując na naszym doświadczeniu.
Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt