-

-INSTALACJE WYSOKOPRĄDOWE

Zajmujemy się kompleksowym montażem szeroko pojętych instalacji elektrycznych w domach, firmach, halach. Wykonujemy instalacje nowe, modernizacje oraz remonty istniejących instalacji. Zajmujemy się również wymianą rozdzielnic bezpiecznikowych. Oferujemy usługi w korzstnych cenach zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Nasza Firma świadczy między innymi usługi dotyczące instalacji elektrycznych w szerokim zakresie. Współpracujemy z biurami projektowymi, posiadamy wiedzę i doświadczenie oraz uprawnienia pozwalające nam na pracę z instalacjami do 1000V. Mamy za sobą wiele realizacji takich jak kompletne instalacje w nowych domach i mieszkaniach, remonty i modernizacje instalacji zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym. Braliśmy udział w dużych projektach modernizacyjnych i adaptacynjych w halach produkcyjnych, magazynowych i sortowniach. Realizowaliśmy wymiany i montaż oświetlenia na halach, w tym oświetlenia awaryjnego/ewakuacyjnego. Nasze doświadczenie pozwala nam na sprawną i kompleksową realizację prac elektrycznych od stanu surowego budynku po jego wykończenie, z białym montażem i instalacjami dodatkowymi włącznie.

ARKUSZ PLANOWANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ DO POBRANIA

Project

Aby ułatwić Państwu planowanie instalacji elektrycznej, przygotowaliśmy dla Państwa specjalny arkusz. Wystarczy go pobrać i wydrukować i zabrać ze sobą na budowę. Podczas planowania instalacji z elektrykiem warto mieć ten arkusz przy sobie, by nie zapomnieć o tym co najważniejsze. Arkusz ten będzie również dużą pomocą dla samych elektryków. Zachęcam do korzystania. Został przygotowany starannie i na pewno się przyda. Do tego jest całkowicie darmowy. Nie wymaga rejestracji ani podawania żadnych danych. Taki prezent od nas dla Was.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ ARKUSZ PLANOWANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W PDF


Nasi elektrycy stale podnoszą swoje kwalifikacje i dbają, by uprawnienia były aktualne. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne:
-Eksploatacyjne do 1000V,
-Dozorowe do 1000V,
-Pomiarowe do 1000V,
Naszym priorytetem jest jakość i bezpieczeństwo. W przeciwieństwie do wielu elektryków na rynku stosujemy się do obowiązujących norm i wystawiamy dokumenty uznawane przez zakłady energetyczne. Ponadto posiadamy uprawnienia do przeprowadzania badań odbiorczych i okresowych instalacji elektrycznych. Znajomość norm pozwala nam na wykonanie instalacji w sposób, który bez problemu zostanie zaakceptowany przez Urząd Dozoru Technicznego. Jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo i jakość. Wiedza naszych instalatorów pomaga rozwiązywać niecodzienne problemy z jakimi można się spotkać w obiektach. Współpraca z rzetelnymi fachowcami to przyjemność i bezpieczeństwo.

Wykonujemy w szczególności:
-nowe instalacje elektryczne w domach, firmach, biurach,
-remonty, wymiany, modernizacje i adaptacje instalacji,
-Pomiary odbiorcze i okresowe instalacji elektrycznych,
-Wymiany tablic bezpiecznikowych i licznikowych,
-Podłączenie do złącz kablowych (zasilanie budynków),
-wymiana oświetlenia na energooszczędne LED,
-Monitoring CCTV, przewodowy i bezprzewodowy,
-Alarmy przewodowe i bezprzewodowe,
-Systemy inteligentnego domu (SmartHome),
-podłączanie sprzętu elektrycznego (kuchnie itp z podbiciem gwarancji)​,
-przeciwpożarowe systemy wyłączania prądu,

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt

INSTALACJE TV/SAT

Nasza firma, prócz innych dziedzin instalacyjnych zajmuje się również instalacjami telewizji satelitarnej oraz cyfrowej naziemnej. Montujemy zarówno instalacje proste, takie jak w domach jednorodzinnych jak i złożone, skomplikowane systemy zbiorcze oparte na nowoczesnych technologiach, obsługujące kilkudziesięciu lub nawet kilkuset użytkowników końcowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na zaprojektowanie i wykonanie systemów sprawnych i niezawodnych, dostosowanych całkowicie do potrzeb użytkowników. Jednocześnie znajomość innego rodzaju systemów takich jak klasyczne instalacje elektryczne, alarmy i monitoring skutecznie unikamy zakłóceń wzajemnych różnych instalacji, czym nie wszystkie firmy instalacyjne mogą się szczycić. Ze względu na współpracę z dostawcami urządzeń wiodących producentów jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość w korzystnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt


INSTALACJE ODGROMOWE (PIORUNOCHRONY)

Wykonujemy kompletne instalacje odgromowe obiektów. Możliwa jest zarówno wymiana istniejących instalacji piorunochronnych jak i budowa całkowicie nowego systemu odgromowego zewnętrznego i wewnętrznego w zależności od rodzaju obiektu. Istotne jest, że w regionie zachodniopomorskim nie ma obowiązku stosowania instalacji odgromowych w większości domów jednorodzinnnych. Należy zapoznać się wcześniej z warunkami dla konkretnego obiektu budowlanego aby ocenić, czy zastosowanie takiej instalacji jest konieczne w danym przypadku. Jeśli taka konieczność zaistnieje, wykonamy odpowiednią instalację.

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt