E-LEC SYSTEMS Dominik Wozniak - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

Nasza oferta

- Montaż systemów alarmowych dla domu i firmy

- Montaż systemów monitoringu wizyjnego dla domu i firmy,

- Montaż systemów inteligentnego domu,

- Montaż systemów inteligentnych budynków dla firm,

- Montaż, remonty, modernizacje instalacji elektrycznych,

- Montaż i wymiana oświetlenia biur, hal, magazynów,

- Montaż oświetlenia ewakuacyjnego/awaryjnego,

- Pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe,

- Pomiary natężenia oświetlenia,


Prace wyceniamy GRATIS. Wystawiamy faktury VAT, udzielamy gwarancji, oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Misja

Przez długi czas obserwujemy rynek. To, co najbardziej rzuca się w oczy to schematyczne postępowanie firm instalatorskich. Czujki ruchu, kamery... Wszystko w tym samym systemie, niewielka elastyczność. My chcemy to zmienić. Chcemy być dla klienta. Dostosować nasze instalacje do potrzeb inwestora, aby zapłacił za to czego potrzebuje i tylko za to. Aby nie wydawał pieniędzy na rzeczy niepotrzebne i zbędne a jednocześnie otrzymał rozwiązania zapewniające skuteczne zabezpieczenie obiektu oraz osób w nim przebywających. Robimy co w naszej mocy, aby zaoferować klientowi rozwiązania możliwie korzystne cenowo a jednocześnie spełniające normy zabezpieczeń. Nie ma rozwiązań uniwersalnych, dlatego też dążymy do ścisłego dostosowania oferty do potrzeb konkretnego i niepowtarzalnego klienta. Dla nas nie ma ogółu. Dla nas jesteś Ty, i Twoje oczekiwania są najważniejsze. Robimy wszystko, byś był zadowolony z jakości naszych systemów, ich funkcjonalności a jednocześnie ceny, która jest korzystna dla Ciebie i uczciwa. Chcemy być najlepsi w tym co robimy. Dążymy do tego każdego dnia. Nie mamy nic przeciwko temu, byś porównał nas z innymi, bo choć jesteśmy niedużą firmą, to staramy się bardziej od tych największych.

Wizja

Dziś zatrudniamy niewiele osób, które są jednak specjalistami. Nasi instalatorzy to osoby z wykształceniem i doświadczeniem w istotnych dla działalności dziedzin: elektrycy, mechanik, elektronik, były policjant, pomiarowcy, programista z zamiłowania. Nie bez znaczenia są też uprawnienia i zaświadczenia: Uprawnienia elektryczne, wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, co potwierdzają coraz to nowe zdobywane przez nas certyfikaty. To wszystko sprawia, że mamy wiedzę niezbędną do realizacji bardzo wymagających projektów z różnych dziedzin. Dzięki temu znamy zagrożenia, wiemy jakie są możliwości i najlepsze rozwiązania. Jesteśmy skuteczni. Tak jest teraz i nie zamierzamy z tego zrezygnować. Zamierzamy się rozwijać zarówno w kwestiach wachlarza oferowanych usług jak i wielkości firmy. Naszym celem jest stworzenie kilku skutecznych zespołów mogących działać elastycznie i w sposób dopasowany do potrzeb klienta. Zespołów, które będą w stanie obsłużyć więcej klientów w jednym czasie lub w razie potrzeby zrealizować sprawnie bardzo duże inwestycje. Każdy z zespołów docelowo ma działać podobnie jak nasz Team działa teraz. Chcielibyśmy, by każdy zespół miał szeroki zakres wiedzy i był samodzielny. Do tej pory nie inwestowaliśmy w reklamę dużych sum w przeciwieństwie do innych firm z branży. Naszym celem jest, by reklamą dla nas były opinie naszych klientów, dlatego idziemy w kierunku najwyższej jakości usług. Sprawdź to sam! Zrobimy co w naszej mocy, byś sam polecał nas innym!

Galeria

Przedstawiamy kilka fotografii z naszych realizacji. Dla dobra naszych klientów nie możemy zaprezentować wszystkich zdjęć wykonanych przez nas instalacji.