Zostaliśmy laureatem Orłów Ochrony 2021!

Project


Dzięki Państwa zaufaniu i opiniom o naszej firmie już po raz trzeci z rzędu zostaliśmy laureatem konkursu Orły Ochrony! Przypomnijmy, iż konkurs ten rozstrzygany jest w całej Polsce nie tylko pomiędzy firmami takimi jak nasza, instalującymi systemy zabezpieczeń, ale w całej branży związanej z ochroną osób i mienia. Tym bardziej nam miło. Serdecznie dziękujemy!

E-LEC SYSTEMS - Laureat Orłów Ochrony 2020!

E-LEC SYSTEMS Dominik Wozniak - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.plNasza oferta

- Montaż systemów alarmowych dla domu i firmy

- Montaż systemów monitoringu wizyjnego dla domu i firmy,

- Montaż systemów inteligentnego domu, również instalacji elektrycznych

- Montaż systemów inteligentnych budynków dla firm,

- Montaż domowych sieci LAN/Internet,

- Montaż domofonów i wideodomofonów, w tym wielorodzinnych,

Ponadto wykonujemy:

- Pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe,

- Pomiary natężenia oświetlenia,


Prace wyceniamy GRATIS. Wystawiamy faktury VAT, udzielamy gwarancji, oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Od początku...

Witam Państwa serdecznie na stronie internetowej mojej firmy. Opiszę jak firma powstała, skąd pomysł i motywacja. Urodziłem się w niewielkim miasteczku w powiecie Łobeskim, w Resku. Jako uczeń szkoły podstawowej eksperymentowałem z elektroniką, czytałem książki o elektronice, rozmontowywałem stare urządzenia. Później wykorzystywałem pozyskane elementy i tak w wieku 10 lat zbudowałem od podstaw pierwszy odbiornik radiowy, wzmacniacz dźwięku a w wieku 12 lat zbudowałem swój pierwszy system alarmowy chroniący starą szopę, w której mieściła się prowizoryczna siłownia.
Czerpiąc z elektroniki przyjemność rozpocząłem edukację w tym kierunku: najpierw technikum elektroniczne w Szczecinie, później kierunek elektrotechnika na Politechnice Szczecińskiej (później ZUT). W trakcie studiów rozpocząłem pracę zawodową jako tester/kontroler jakości rozdzielnic sterujących elektrowniami wiatrowymi a później również w produkcji rozdzielnic elektrycznych, serwerów, urządzeń prototypowych. Jednocześnie w zaciszu domowym powstawały kolejne urządzenia, w tym sterowane mikrokontrolerami. W pewnym momencie stwierdziłem, że praca na produkcji to dla mnie za mało. Wkradła się monotonia pracy z powtarzającymi się urządzeniami. Zacząłem się zastanawiać co mogę zrobić, aby każdy dzień był inny, ciekawy. Stwierdziłem, że wstąpię do Policji. Przeszedłem wszystkie wymagające jeszcze wtedy testy, ciężkie szkolenie aż w końcu ruszyłem w patrol. Jednocześnie po godzinach służby nadal rozwijałem swoją pasję do elektroniki i informatyki. Marzyłem, że kiedyś stworzę swój własny system inteligentnego domu. Podczas pracy w komendzie powiatowej widziałem wiele. Bardzo wiele. Krzywdy ludzkie, nonsensy polskiego prawa... Uszkodzenia ciała, bójki, kradzieże i... WŁAMANIA. Liczne włamania. Niejednokrotnie byłem pierwszy w miejscach, gdzie do nich doszło. Poznałem metody działania przestępców, sposoby w jaki włamują się do obiektów, rozmawiając z nimi podczas setek rozpytań dowiedziałem się dlaczego i jak to robią. Będąc w setkach miejsc dodtkniętych włamaniem, domów, firm, hal, magazynów, sklepów zawsze nękało mnie jedno: gdyby był tu odpowiedni alarm, zapobiegłby przecież tym wszystkim stratom! Zniechęciłby włamywaczy a w najgorszym wypadku zaalarmował właściciela, ochronę i okoliczne osoby o dokonaniu przestępstwa. I tak stwierdziłem, że czas na mnie. Czas na kogoś, kto zna się na odpowiednich urządzeniach, ma wiedzę techniczną i kto rozumie działanie włamywaczy, widział miejsca włamań. Dlatego właśnie pewnego dnia, pomimo nacisków ze strony przełożonych na pozostanie w służbie, opinii znajomych, że przecież nie ma co po 5 latach rezygnować z policyjnej pensji, stabilnej pracy i łatwej emerytury... Mimo to napisałem raport o zwolnienie mnie ze służby i ze stopniem starszego sierżanta opuściłem szeregi Policji, aby zająć się zawodowo tym, co lubię. I tak oto powstała firma E-LEC SYSTEMS. Rozwój był szybki. Wiele certyfikowanych szkoleń, własne doświadczenie, wiedza, praktyka... Nie udało się jedynie stworzyć własnego systemu Smart Home, ze względu na znaczne nasycenie rynku stabilnymi systemami wielkich firm. Bariera wejścia była zbyt duża, jednak nie żałuję. Moją pasją jest konfiguracja systemów u klienta, gdzie działają one w praktyce.
Dziś, po wykonaniu wielu sprawnie działających systemów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu montaż alarmów, systemów monitoringu wizyjnego, kompletnych sieci domofonowych oraz systemów automatyki budynkowej Smart Home. Oferujemy kompletne instalacje elektryczne i teletechniczne dla domów jednorodzinnych. Zajmujemy się integracją systemów między sobą. Nie żałuję niczego, bo wszystko co do tej pory robiłem doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem dziś. Nawet pracy w Policji nie żałuję, bo dzięki niej wiem jak we właściwy sposób zabezpieczać obiekty. Zapraszam zatem do zapoznania się z naszą ofertą!

Misja

Przez długi czas obserwujemy rynek. To, co najbardziej rzuca się w oczy to schematyczne postępowanie firm instalatorskich. Czujki ruchu, kamery... Wszystko w tym samym systemie, niewielka elastyczność. My chcemy to zmienić. Chcemy być dla klienta. Dostosować nasze instalacje do potrzeb inwestora, aby zapłacił za to czego potrzebuje i tylko za to. Aby nie wydawał pieniędzy na rzeczy niepotrzebne i zbędne a jednocześnie otrzymał rozwiązania zapewniające skuteczne zabezpieczenie obiektu oraz osób w nim przebywających. Robimy co w naszej mocy, aby zaoferować klientowi rozwiązania możliwie korzystne cenowo a jednocześnie spełniające normy zabezpieczeń. Nie ma rozwiązań uniwersalnych, dlatego też dążymy do ścisłego dostosowania oferty do potrzeb konkretnego i niepowtarzalnego klienta. Dla nas nie ma ogółu. Dla nas jesteś Ty, i Twoje oczekiwania są najważniejsze. Robimy wszystko, byś był zadowolony z jakości naszych systemów, ich funkcjonalności a jednocześnie ceny, która jest korzystna dla Ciebie i uczciwa. Chcemy być najlepsi w tym co robimy. Dążymy do tego każdego dnia. Nie mamy nic przeciwko temu, byś porównał nas z innymi, bo choć jesteśmy niedużą firmą, to staramy się bardziej od tych największych.

Wizja

Dziś świadczymy usługi zarówno instalowania systemów alarmowych i monitoringu, jak również kompletne systemy automatyki budynkowej, tak zwane systemy SmartHome – Inteligentny dom. W przypadku tych ostatnich zajmujemy się również montażem systemów towarzyszących, w tym alarmów, kamer, wideodomofonów itp. Oraz ich integracją z systemem SmartHome. I to jest właśnie podstawowy kierunek, w jakim chcemy rozwijać firmę. Zazwyczaj w obiekcie pracuje jeden, dwóch lub trzech instalatorów. Z naszego doświadczenia wynika, iż większa liczba osób zmniejsza skuteczność zespołu. Wiele prac związanych ze SmartHome to prace polegające na regulacji, dostrajaniu, programowaniu. Wówczas obecność jednego instalatora wystarczy w zupełności, gdyż ten jeden instalator „ma w głowie” plan działania całego systemu, wie jakie protokoły wykorzystano do integracji i sterowania. W przyszłości zamierzamy stworzyć drugi zespół oraz w miarę zapotrzebowania kolejne. Nie bez znaczenia są uprawnienia i zaświadczenia: Uprawnienia elektryczne, wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, co potwierdzają coraz to nowe zdobywane przez nas certyfikaty. To wszystko sprawia, że mamy wiedzę niezbędną do realizacji bardzo wymagających projektów. Dzięki doświadczeniu i szkoleniom znamy zagrożenia, wiemy jakie są możliwości i najlepsze rozwiązania. Jesteśmy skuteczni. Tak jest teraz i nie zamierzamy z tego zrezygnować. Zamierzamy się rozwijać zarówno w kwestiach wachlarza oferowanych usług jak i wielkości firmy. Naszym celem jest stworzenie kilku skutecznych zespołów mogących działać elastycznie i w sposób dopasowany do potrzeb klienta. Zespołów, które będą w stanie obsłużyć więcej klientów w jednym czasie lub w razie potrzeby zrealizować sprawnie bardzo duże inwestycje. Każdy z zespołów docelowo ma działać podobnie jak nasz Team działa teraz. Chcielibyśmy, by każdy zespół miał szeroki zakres wiedzy i był samodzielny. Do tej pory nie inwestowaliśmy w reklamę dużych sum w przeciwieństwie do innych firm z branży. Naszym celem jest, by reklamą dla nas były opinie naszych klientów, dlatego idziemy w kierunku najwyższej jakości usług. Już po raz drugi z rzędu, dzięki opiniom naszych Klientów zostaliśmy laureatem konkursu Orły Ochrony. Sprawdź nas! Zrobimy co w naszej mocy, byś sam polecał nas innym!

Galeria

Przedstawiamy kilka fotografii z naszych realizacji. Dla dobra naszych klientów nie możemy zaprezentować wszystkich zdjęć wykonanych przez nas instalacji.