-

-

Oświetlenie obiektów

Zajmujemy się kompleksowym montażem różnego rodzaju oświetlenia zarówno ewakuacyjnego jak i podstawowego, w tym oświetlenia biur, hal produkcyjnych oraz magazynów. Oferujemy usługi w korzstnych cenach zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Jako instalatorzy współpracujemy z dostawcami nowoczesnych, oszczędnych i trwałych opraw oświetleniowych opartych o technologię LED. Jesteśmy w stanie przed montażem wykonać symulację rozkładu oświetlenia, jego natężenia w obiekcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać rodzaj opraw oraz ich ilość i moc, abyś Ty, Inwestorze nie przepłacał osiągając jednocześnie zamierzone natężenie oświetlenia, które jest jednocześnie wymagane przepisami. Podobnie ma się sprawa z oświetleniem awaryjnym i ewakuacyjnym - tym również się zajmujemy. Nasze doświadczenie, wiedza i wyposażenie sprawia, że bez problemu zajmiemy się zarówno oświetleniem biór i korytarzy, oświetleniem otoczenia budynku jak i wnętrzem wysokich, kilkunastometrowych hal magazynowych czy produkcyjnych. Po wykonaniu prac oferujemy wykonanie pomiarów odbiorczych elektrycznych jak i pomiarów natężenia oświetlenia wraz z wystawieniem stosownych protokołów, by SANEPID lub Inspekcja Pracy nie miała żadnych wątpliwości co do wykonanego oświetlenia i spełniania obowiązujących norm.Energooszczędne oświetlenie LED dla firm - biura

Ostatnimi czasy stało się jasne, iż w niedługim czasie nastąpią znaczne podwyżki cen energii elektrycznej. Aby uchronić się od wysokich rachunków przedsiębiorcy są zmuszeni do inwestycji w energooszczędne oświetlenie. Jako instalatorzy z doświadczeniem jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nowoczesne rozwiązania oświetlania przestrzeni biurowej oraz reprezentacyjnej w firmie. Zajmujemy się zarówno wymianą przestarzałych lub niesprawnych opraw oświetleniowych jak i instalacją całkiem nowych lamp w nowych miejscach, by umożliwić osiągnięcie wymaganego natężenia oświetlenia w danej przestrzeni. Dysponujemy możliwościami pozwalającymi na podwieszenie opraw w znacznej odległości od sufitu w estetyczny sposób, między innymi poprzez zastosowanie instalacji opartej na szynoprzewodach, panelach LED i innych, w zależności od potrzeby oraz wizji Inwestora.

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt

Oświetlenie hal i wysokich obiektów magazynowych

Wymiana oświetlenia na energooszczędne w obszarach produkcyjno-magazynowych jest niezwykle istotna w perspektywie nadchodzących znacznych podwyżek cen energii elektrycznej. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem oraz sprzętem i umiejętnościami umożliwiającymi montaż opraw w obiektach o znacznych wysokościach do kilkunastu metrów. Posiadamy możliwość zadysponowania odpowiednich podnośników, dzięki którym skutecznie docieramy do miejsc trudnodostępnych. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenia, których większość elektryków nie chce się podejmować. Jeśli więc szukają Państwo odpowiednich osób do wykonania podobnych zadań...

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt

Oświetlenie ewakuacyjne, awaryjne

Nasza firma wykonuje między innymi kompletne systemy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Istnieje możliwość wykonania symulacji oświetlenia w celu dobrania odpowiedniego rodzaju, mocy oraz rozmieszczenia opraw, dzięki czemu Inwestor unika zakupu nadmiarowej, zbędnej ilości opraw. W naszych realizacjach stosujemy tylko i wyłącznie certyfikowany osprzęt. Po wykonaniu instalacji oferujemy przeprowadzenie pomiarów elektrycznych odbiorczych oraz pomiarów natężenia oświetlenia wraz z wystawieniem protokołów. Pomiary natężenia oświetlenia wraz ze sprawdzeniem poprawnego działania oświetlenia awaryjnego według przepisów należy odnawiać co roku. Nasza firma oferuje również usługi koejnych pomiarów natężenia oświetlenia.

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt

Oświetlenie ogrodów

Jesteśmy w stanie doprowadzić zasilanie oraz zamontować w Państwa ogrodzie różnego typu ozdobne lampy, aby wieczorami mogi Państwo przyjemnie spędzać czas na zewnątrz. Oświetlenie takie spełnia rolę zarówno ozdobną, estetyczną jak i praktyczną. Z jednej strony widok oświetlonego nocą ogrodu jest przyjemny dla oka, z drugiej zaś strony sprawia, że poruszając się po nim wieczorem lub nocą można w porę zauważyć wszelkie przeszkody. Jednocześnie dobrze oświetlony ogród daje poczucie bezpieczeństwa, gdyż potencjalni przestępcy unikają miejsc oświetlnonych - wolą pozostać anonimowi i udać się tam, gdzie mrok ich skutecznie osłoni przed wzrokiem tych, którzy mogliby przeszkodzić im w realizacji niecnych zamierzeń.

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt