-

-SmartHome - Inteligentny Dom

Zajmujemy się montażem oraz sprzedażą systemów inteligentnych budynków. Ze względu na niezawodność oraz szeroki wachlarz możliwości wybraliśmy system Grenton. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji na temat tego systemu.IDEA

Systemy inteligentnego domu SmartHome są stosowane coraz częściej. Ich cena jest w zasięgu niemal każdego inwestora i wbrew temu co się sądzi, systemy takie nie są bardzo drogie. Ideą SmartHome jest przede wszystkim to, by korzystanie z domu stało się łatwiejsze, przyjemniejsze, bardziej automatyczne i samoistne, aby dom był dostosowany do stylu życia jego użytkowników. Niewątpliwie zaletą prawdziwego SmartHome jest elastyczność, która pozwala na zmianę zachowań systemu w trakcie jego użytkowania, jeśli tylko użytkownik stwierdzi, że chciałby, by coś funkcjonowało inaczej. Wbrew powszechnym opiniom SmartHome to nie sterowanie oświetleniem z aplikacji. To tylko wierzchołek tej „góry lodowej”. Jakie są zatem możliwości SmartHome? Poniżej prezentujemy podstawowe funkcje tego systemu.

W trakcie planowania takiego sytemu kluczową rolę odgrywa rozmowa z przyszłymi użytkownikami. Wówczas instalatorzy mają możliwość poznania wymagań i oczekiwań domowników, co umożliwia dostosowanie szerokiej gamy rozwiązań. Od tego wszystko się zaczyna i tak naprawdę na tym instalacja się kończy, gdyż po pewnym okresie korzystania z systemu użytkownicy zazwyczaj chcą wprowadzić drobne zmiany w działaniu niektórych elementów. W cenie systemu gratis dodajemy możliwość jednorazowego wprowadzenia zmian po około miesięcznym użytkowaniu obiektu.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem orientacyjnych cen systemów, zapraszamy do działu CENY.

MOŻLIWOŚCI SmartHome

Poniższy film ukazuje podstawowe aspekty funkcjonowania w inteligentnym domu.PORADNIK SmartHome

To, co najważniejsze podczas planowania instalacji systemu SmartHome w domu ukazuje poniższy film.